Helsingborgs Auktionskammare
Mattor & Textil
Textil
VÄGGBONAD, 190 x 123 cm, signerad AN.
468492. VÄGGBONAD, 190 x 123 cm, signerad AN.
Livets träd.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Livets träd.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
568