SOFFGRUPP, 3 delar, Chesterfield, 1900-tal.

468481. SOFFGRUPP, 3 delar, Chesterfield, 1900-tal.

Soffa längd 240, bredd 95, rygghöjd 85, sitthöjd 43, sittdjup 55 cm
Fåtöljer rygghöjd 80, sitthöjd 43, sittdjup 55, sittbredd 48 cm.

Bruksslitage, smuts på skinn samt ena fåtöljen med skada på skinn på höger armstöd samt soffa med skada skinn på baksida, lös skinnlist på höger soffkant samt nötning på soffans högra armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 509