SKOLPLANSCH offsettryck. Al och asp, frukt och hängen.

468427. SKOLPLANSCH offsettryck. Al och asp, frukt och hängen.

70x97 cm.

Smärre bruksrelaterat slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x97 cm.

Antal besök: 4 998