KRUS, delvis glaserad, antikt.

468424. KRUS, delvis glaserad, antikt.

Höjd 26 cm, diameter ca 31 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 377