INGEMAR ERIXON. Olja på duk,"vid skånekust" signerad.

468410. INGEMAR ERIXON. Olja på duk,"vid skånekust" signerad.

48 x 51 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 51 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 584