Gomér & Andersson Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER, 4 st varav 2 st sparbössor, keramik, 1900-talets andra del.
468397. FIGURINER, 4 st varav 2 st sparbössor, keramik, 1900-talets andra del.
Höjd 18-9 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18-9 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
318