KANDELABER, mässing, Barock-stil, 1900-tal.

4683868. KANDELABER, mässing, Barock-stil, 1900-tal.

I form av en kvinna hållandes en ljusarm i vardera hand, höjd ca 30 cm.

Ytslitage, märken, fläckar, en ljushållare något kortare, små bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 281