KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
46828. KISTA, 1800-tal.

Furu, välvt lock, beslag och handtag i järn. Längd 37, bredd 29, höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
46828. KISTA, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 788