468261. LEKSAKSKAMEROR, 3 st, bl.a. View-Master samt KALKYLATOR. 1900-talets mitt.
View-master, modell E, 3-Dimendion viewer i originallåda.
Baby-blitz kamera, Sports 35 kamera. Magic-Brain Calculator.
Bruksslitage. Ej funktionstestad. Skadad pennhållare på kalkylatorn samt bucklor..