TAKAMPEL, empirestil, 1900-tal.

468247. TAKAMPEL, empirestil, 1900-tal.

6 ljusarmar, diameter (inkl armar) ca 75 cm.

Slitage. Extra kedjelänkar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 506