PARTI LEKSAKER, 5 delar, nostalgi. 1900-talets första hälft.

468166. PARTI LEKSAKER, 5 delar, nostalgi. 1900-talets första hälft.

Sjöman med väska, höjd 15,5 cm.
Banjospelare, plåt, Made in japan, höjd 14 cm.
Plastgubbe, höjd 16 cm.
Plast-baby, höjd 14 cm.
Plastballong, byggsats, "Around the World in 80 days", diameter 12,5 cm. Ej komplett.

Bruksslitage. Plastballongen saknar delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plastgubbe, höjd 16 cm.
Plast-baby, höjd 14 cm.

Antal besök: 669