BORDSLYSTER, mässing och glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

468151. BORDSLYSTER, mässing och glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 291