468117. HÄNGE i 18K gult guld, blå smaragd samt pärlemo, medföljer länk i 14K guld.
Hänge i 18K gult guld med blå smaragd samt pärlemor, genombruten dekor med löv. Oval form.
Längd 3 cm. Märkt EHP 18K, kattfot. Vikt 1,3 gram.
Länk i 14K gult guld. Vikt 1,4. Ostämplad.
Total vikt 2,7 gram.
Pärlemo med slitage.
Länk ostämplad.