ANNELISE JANSSON. Olja på duk, "Stad", monogramsignerad.

468113. ANNELISE JANSSON. Olja på duk, "Stad", monogramsignerad.

37 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 890