SKRIVBYRÅ med SPEGEL, 1800-tal.

468096. SKRIVBYRÅ med SPEGEL, 1800-tal.

Höjd 188 cm. Längd ca 107 cm.

Slitage, maskstungen, skador, repor o slagmärken. Lagningar. Lösa delar. Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 188 cm. Längd ca 107 cm.

Antal besök: 371