EBBE ANDERBERG. Olja på duk, "Svarta fåglar", signerad.

468061. EBBE ANDERBERG. Olja på duk, "Svarta fåglar", signerad.

71 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 58 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 607