LARS BOËTHIUS. Vinterlandskap med granar och äng. Olja på pannå. Signerad.

46802. LARS BOËTHIUS. Vinterlandskap med granar och äng. Olja på pannå. Signerad.

46 x 54 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 54 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

Antal besök: 1 075