STEN AHLBERG. "Ballonresan". Olja på duk, signerad.

467999. STEN AHLBERG. "Ballonresan". Olja på duk, signerad.

45 x 37 cm.

Något obetydligt märke.

Sten Ahlberg (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Något obetydligt märke.

Sten Ahlberg (Född 1952)

Antal besök: 1 416