LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

467995. LOCKBOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

Höjd 18 cm. Dekor av landskap i underglasyrblått.

Eventuellt ej tillhörande lock. Lock med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 393