SALONGSSOFFA, förgylld, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

467978. SALONGSSOFFA, förgylld, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

Längd 130 cm.

Sedvanligt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm.

Sedvanligt åldersslitage.

Antal besök: 856