VINSTÄLL, rotting/metall, 1900-talets senare hälft.

467932. VINSTÄLL, rotting/metall, 1900-talets senare hälft.

Bredd 32 cm. Höjd 40 cm. Djup 180cm.

Mindre rostangrepp och rottingskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 244