HALLBYRÅ, gallon samt teak, 1900-tal.

467916. HALLBYRÅ, gallon samt teak, 1900-tal.

Höjd 65 cm. Längd 65 cm.

Bruksslitage, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm. Längd 65 cm.

Antal besök: 412