BYRÅ, empire, 1800-talets första hälft. Möjligen västsverige.

46788. BYRÅ, empire, 1800-talets första hälft. Möjligen västsverige.

Mahogny med klassicistiska inläggningar.
Längd 114, bredd 50,höjd 93 cm.

Repor, skador och omfattande fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 121