Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
467880. OLA BILLGREN. Fotogravyr samt bok, "Ola Billgren, måleri paintings", Galerie Leger. Signerade och numrerade 80/250 samt daterad 2000.
« Tillbaka till föremålet