JOSEPH KIRKPATRICK. Landskapsmotiv, akvarell, signerad samt daterad 1930.

467854. JOSEPH KIRKPATRICK. Landskapsmotiv, akvarell, signerad samt daterad 1930.

Bildyta ca 34 x 23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 34 x 23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 570