PARTI MORTLAR, 19 st, gutjärnn och mässing.

46785. PARTI MORTLAR, 19 st, gutjärnn och mässing.

Höjd 5,5 - 13 cm.

Bucklor och slitage, 2 st saknar stöt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5 - 13 cm.

Antal besök: 731