LEKSAKER, trä, 18 delar, bl.a. Brio, 1900-talets mitt.

467843. LEKSAKER, trä, 18 delar, bl.a. Brio, 1900-talets mitt.

Två brandbilar, tåg med vagnar, lastbil och traktor med vagn, lyftkran, racerbil, häst, hund och mus. Två partier träklossar.

Slitage. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Delar saknas.

Antal besök: 591