TORE BORG. Figuriner, 2 st, keramik, TEBE Keramik, Uppsala, 1900-talets mitt.

467837. TORE BORG. Figuriner, 2 st, keramik, TEBE Keramik, Uppsala, 1900-talets mitt.

Tage Erlander och Gunnar Hedlund, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 765