PARTI KOPPAR OCH MÄSSING,4 delar, 1800/1900-tal.

467835. PARTI KOPPAR OCH MÄSSING,4 delar, 1800/1900-tal.

Kolhämtare.
Form, diameter 40 cm.
2 ljusstakar, mässing, NMB, Nyköpings Messingsbruk, höjd 26 - 27cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kolhämtare.
Form, diameter 40 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 398