LAMPBORD, Art deco, 1900-talets första hälft.

467817. LAMPBORD, Art deco, 1900-talets första hälft.

Pergamentskärm. Lampan höj och sänkbar. Bordets diameter 55 cm. Höjd i nedsäkt läge 112 cm.

Bordsskiva med omfattande skador. Några skruvar lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 672