BENTE BJERREGAARD. Olja på duk.

467805. BENTE BJERREGAARD. Olja på duk.

Landskap med sol. Signerad BBJ. 24x30 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 3 605