Landskap. Akvarell på siden. Kina. Sent 1800-tal. Signerad.

46777. Landskap. Akvarell på siden. Kina. Sent 1800-tal. Signerad.

30x43 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x43 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 1 610