Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Bord
PIEDESTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.
467681. PIEDESTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.
Höjd 66 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 66 cm.
Smärre bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
217