PIEDESTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.

467681. PIEDESTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.

Höjd 66 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 343