FRIMÄRKSSAMLING, svenska ostämplade frimärken, 70/80-tal, Nominellt värde ca 1350 kr.

467669. FRIMÄRKSSAMLING, svenska ostämplade frimärken, 70/80-tal, Nominellt värde ca 1350 kr.

Album med ostämplade frimärken, häften samt specialfrimärken bl.a. "Specialfrimärken 1990" och "Our World, Vår värld naturbilder 1991 ".

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 441