LJUSSTAKAR, ett par, porslin, "musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-tal.

467622. LJUSSTAKAR, ett par, porslin, "musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-tal.

1:a sort. Löstagbara ljushållare
Höjd 22,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 482