BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

467602. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 102, bredd 53, höjd 82 cm.

Bruksslitage, stötmärken, skada vid främre vänstra hörn, skiva med smärre nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 536