VÄGGLAMPA, kopia efter "Saturnus" 2000-tal.

467565. VÄGGLAMPA, kopia efter "Saturnus" 2000-tal.

Kromat väggfäste, gul skärm med delvis blästrad ljusring.
Diameter 22, längd 29, höjd 22 cm.

Gott bruksskick. Elen ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 911