TRÄGÅRDSSOFFA, bemålat trä, 1900-talets andra hälft.

467536. TRÄGÅRDSSOFFA, bemålat trä, 1900-talets andra hälft.

Längd 130 cm. Djup 60 cm. Rygghöjd 82 cm.

Slitage och skavmärken Något ringlig löst åtdragna skruvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 444