KONVOLUT, Bunkar, kannor och sil, emaljerad metall, 1900-tal, 5 delar.

467527. KONVOLUT, Bunkar, kannor och sil, emaljerad metall, 1900-tal, 5 delar.

Kockums, kinesisk, polsk samt osignerad, Kannornas höjd 44 och 26 cm, bunkarnas diameter 40 och 34 cm, silens längd 34 cm.

någon skada imålad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 782