BORDSLAMPA, majolika, 18/1900-tal.

467525. BORDSLAMPA, majolika, 18/1900-tal.

Konverterad fotogenlampa på mässingsfot.
Höjd 54 cm.

Åldersslitage samt mindre nagg och mindre spricka på glasskärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm.

Antal besök: 495