VIGSELRINGAR i 20K gult guld, 2 st, 19 g, Hallengren G F Malmö 1919.

467504. VIGSELRINGAR i 20K gult guld, 2 st, 19 g, Hallengren G F Malmö 1919.

Vigselringar i 20K gult guld, slät modell. 2 st.
Total vikt 19 gram.
Storlek 17/53.
Stämplar: GFH, Kattfot, 20K, M, R7.
Gravyr.

Bruksskick. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 19 gram.
Storlek 17/53.
Gravyr.

Bruksskick. Gravyr.

Antal besök: 1 110