BROSCH, silver, hästsko med vinrankor, 1930-tal.

46748. BROSCH, silver, hästsko med vinrankor, 1930-tal.

4,5 x 5 cm, Stämplad 830.

Omarbetad, någon sten med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

4,5 x 5 cm, Stämplad 830.

Antal besök: 1 074