KONVOLUT, Tyskt bältesspänne - Wehrmacht, Ring i silver - Kriegsmarine; 10st. Tidskrifter "Die Gebirgstruppe" och ett Postkort "Gebirg-jäger-Regiment 98".

467471. KONVOLUT, Tyskt bältesspänne - Wehrmacht, Ring i silver - Kriegsmarine; 10st. Tidskrifter "Die Gebirgstruppe" och ett Postkort "Gebirg-jäger-Regiment 98".

Ring stämplad "923" " WIR FAHREN GEGEN ENGELLAND". Bältesspänne " GOTT MIT UNS".

Bältesspänne med rost, Ringen med lagning, Övriga bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 415