KONVOLUT, Tyskt bältesspänne - Wehrmacht, Ring i silver - Kriegsmarine; 10st. Tidskrifter "Die Gebirgstruppe" och ett Postkort "Gebirg-jäger-Regiment 98".
467471. KONVOLUT, Tyskt bältesspänne - Wehrmacht, Ring i silver - Kriegsmarine; 10st. Tidskrifter "Die Gebirgstruppe" och ett Postkort "Gebirg-jäger-Regiment 98".
Ring stämplad "923" " WIR FAHREN GEGEN ENGELLAND". Bältesspänne " GOTT MIT UNS".
Bältesspänne med rost, Ringen med lagning, Övriga bra skick.