BLÄCKHORN, jugend, sekelskiftet 1900.

467387. BLÄCKHORN, jugend, sekelskiftet 1900.

Längd 18 cm.

Bruksslitage, nagg på insatsen. Repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.

Antal besök: 951