ARMLÄNK bismarck i 18K gult guld, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö, 1954.

467376. ARMLÄNK bismarck i 18K gult guld, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, Malmö, 1954.

Armlänk i 18K gult guld med två säkerhetsbyglar.
Längd 18,5 cm.
Vikt 7,5 gram.
Stämplad: GD & Co, 18K, D9, Kattfot, M.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18,5 cm.
Vikt 7,5 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 471