KLACKRING i 18K gult guld, monogram TM, svenska importstämplar.

467373. KLACKRING i 18K gult guld, monogram TM, svenska importstämplar.

Monogram graverad TM.
Vikt 4,4 gram.
Storlek 19,5/61.
Stämplad: 18K, Kattfot.

Sned. Repor.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogram graverad TM.
Vikt 4,4 gram.
Storlek 19,5/61.
Stämplad: 18K, Kattfot.

Sned. Repor.
Bruksskick.

Antal besök: 1 679