PARTI GLAS, 13 delar, bl.a Kosta, Iitala.

467359. PARTI GLAS, 13 delar, bl.a Kosta, Iitala.

Partiet består av bl.a 5 st highballglas, Kosta, ett par ljusstakar, Iitala, vaser samt figurin.

Bruksslitage. Nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 475