PIEDSTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.

467355. PIEDSTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.

Höjd 81 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 81 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 384