Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Bord
PIEDSTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.
467355. PIEDSTAL, förgyllt trä samt stenskivor, empirestil, 1900-tal.
Höjd 81 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 81 cm.
Smärre färgbortfall.
Gomér & Andersson Norrköping
308