VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

46735. VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Fanerat i mahogny, spröjsat fönster, skåp inredda med hyllor. Längd 90, bredd 41, höjd 168 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 024