ÅNGMASKIN WILESCO med tillbehör i originalkartong.

46733. ÅNGMASKIN WILESCO med tillbehör i originalkartong.

modell D10 , bottenplatta 24x18 cm.

Kartong med skador i övrigt mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 204